Kilka ofert pracy dla web-programistów

Uwaga! Ten wpis został napisany ponad rok temu i informacje w nim zawarte mogą być nieaktualne.

Wiem o wolnych stanowiskach pracy dla programistów WWW. Na dobry początek potrzebna jest ogólna znajomość programowania stron (xhtml, css, javascript) i ich „silnikowania” ich za pomocą jakiegoś PHP. Docelowo jest to praca w Cold Fusion, którego douczyć się można już na miejscu. Praca w Warszawie, etatowa, w biurze. Kilka wolnych miejsc. Z pytaniami i CV do mnie (e-mail, jabber lub komentarz) – będę odpowiadał lub przekierowywał.

Jest też miejsce natychmiast dla designera/layoutera do zaprojektowania nowego lub dokończenia mojego zaczętego projektu interfejsu użytkownika do aplikacji webowej. Pracodawca ten sam. Praca najchętniej w biurze w Warszawie.

Zapraszam.

Paul Anka – Blackhole sun

Komentarze

 1. brat ·

  Uwielbiam ogłoszenia o pracę gdzie nie jest podawana płaca ani forma zatrudnienia 🙂

 2. Piotr Rybałtowski ·

  „Praca w Warszawie, etatowa, w biurze.” – to za mało? Umowa i płaca do uzgodnienia. Ale skoro etat to sugeruję, że najprawdziwsza o pracę. A na płace nikt tutaj nie narzeka.

 3. Piotr Rybałtowski ·

  Co mogę dodać? Praca głównie przy belgijskim projekcie na całą europę (tak, angielski konieczny, ale to chyba jasne w tym biznesie). Zresztą tak jak mówiłem – po wszelkie pytania zapraszam.

 4. s ·

  Czemu akurat coldfusion ?

 5. Piotr Rybałtowski ·

  Projekt na tym pracuje w tej chwili i szefowie projektu chcą to zostawić przy dalszym rozwoju.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.