Piotr Rybałtowski

Programista PHP, Symfony

O mnie

Piotr Rybałtowski

Jestem progamistą-pasjonatem, który oddycha liniami kodu. Profesjonalnie zajmuję się tym od ponad 10 lat, a nieprofesjonalnie od 8. roku życia. Głównie posługuję się PHP (Zend Framework 1 i 2) oraz JavaScriptem (jQuery, node.js).

Chociaż zawodowo jestem przede wszystkim programistą, dużo czasu spędzam również na projektowaniu aplikacji webowych (w tym interfejsów użytkownika), konsultowaniu i audycie projektów, szkoleniu programistów oraz prowadzeniu projektów. Zajmuję się kwestiami bezpieczeństwa oraz standardów programowania. Jestem fanem otwartego oprogramowania.

Po pracy interesują mnie amerykańskie sporty, podróże i poznawanie różnych języków, gospodarka, Quake Live oraz muzyka (przede wszystkim rock i funk). Jestem wielbicielem kultury (oraz kuchni) meksykańskiej i amerykańskiej, podróż do tych dwóch krajów to moje wielkie marzenie, które na pewno kiedyś zrealizuję.

Po pracy jestem też mężem zdolnej żony i szczęśliwym ojcem synka, który urodził się na początku 2013 r. Moja rodzina jest dla mnie najcenniejszym wsparciem i źródłem codziennych małych i dużych radości.