Piotr Rybałtowski

Programista PHP, Symfony

Gry

Mass Effect 2 demo?

Średnio u mnie z czasem na granie. jak pewnie u większości z was. Praca, praca, szkoła i praca – to mniej więcej tygodniowy plan pracy. Ale od czasu do czasu pojawia się jakaś gra, w którą chciałbym pograć. Wtedy staram się pokończyć co się da w pracy, nie zaczynać niczego ciężkiego i biorę się za grę.

Tym razem taką grą zdaje się być Mass Effect 2. Wygląda nieźle, opis niezły, chciałbym dać mu szansę. Ale nie znoszę kupować kota w worku. Trochę jeszcze gry za drogie są u nas. Dlatego zastanawiam się, czy będzie demko tej gry. Nie znalazłem nigdzie informacji potwierdzającej ani zaprzeczającej. A chciałbym przetestować gameplay i sprawdzić, czy mój sprzęt (złożony jednak nieco bardziej do pracy) pociągnie tę grę (tak, wiem, konsole są do grania – może kiedyś).

I tutaj pytanko – ma ktoś rzetelne informacje na temat ewentualnej dostępności wersji demo (dzisiaj lub w najbliższej przyszłości)? Dzięki!

Jeden komentarz do “Mass Effect 2 demo?

  • Zapewne demo nie będzie.

    Mass Effect 1 to druga najlepsza gra, w jaką grałem w zeszłym roku (zaraz po Dragon Age, chociaż tego drugiego nie kupiłem, więc może być i najlepsza).

    Mass Effect 2 kupuję w ciemno.

    Najpierw tylko .. zakupię w sklepie BitTorrent wersję … demo … żeby ocenić, czy mój laptop pociągnie wersję PC, czy lepiej kupić od razu X360 (tak się załatwiłem z Dragon Age – zamówiłem przed premierą wersję X360 bo mój laptop resetował się na demie. Okazało się, że wystarczyło przedmuchać wentylację i całą grę dało się wymęczyć na PC, więc wersja na X360, nie otwierana, wróciła w obieg na Allegro ;)).

Skomentuj lub zadaj pytanie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.